top of page

БІБЛІОТЕКА КОЛЕДЖУ

Библиотека.jpg

                   Правила користування бібліотекою на період карантину

        Роботу бібліотеки організовано відповідно до Постанови Міністерства охорони здоров’я України №35 від 06.06.2020 р. «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Обслуговування відвідувачів буде здійснюватися тільки за такими правилами:

  • Під час роботи бібліотеки у карантинному режимі відвідувачі допускаються до приміщення бібліотеки виключно у захисних масках.

  • До приміщення бібліотеки не допускаються відвідувачі, які мають гострі ознаки захворювань верхніх дихальних шляхів (кашель, чхання, ускладнене дихання, лихоманку, нежить).

  • В приміщенні бібліотеки та за її межами (на при будинковій території) відвідувачі мають заходитись один від одного на соціальній дистанції – 1,5 - 2 метри.

  • При дозволеній роботі та проведенні масових заходів у читальних залах допускається кількість відвідувачів із розрахунку – 1 особа на 5 кв.м, включаючи бібліотекаря, що обслуговує. Санітарне обробляння комп’ютерів антисептичними засобами здійснюється після кожного користувача. 

                                              

 Портфоліо бібліотеки      

 Портфоліо бібліотекаря 

Діючі виставки
зображення_viber_2022-02-21_14-47-52-195.jpg
IMG_7775.JPG
IMG_7771.JPG
IMG_7777.JPG
IMG_7774.JPG
IMG_7772.JPG
IMG_7770.JPG
Робота бібліотеки
(короткий огляд)
bottom of page