Обране

Моя професія - ВЕТЕРИНАР!

01.06.2020

1/10
Please reload

Останнє
Please reload

Революція Гідності: ідеали демократії, європейське майбутнє України

21.11.2019

    Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

    Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття,  в Україні встановлений День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.

 

    21 листопада 2019 року в читальному залі коледжу відбулась виховна година «Революція Гідності: ідеали демократії, європейське майбутнє України». На заході говорили про те, що минули роки із того моменту, як загинули вони – герої, яких народив Майдан. Чим був він для кожного з нас? В першу чергу Майдан став випробуванням на цінність особистості  людини, виміром людськості та гідності. Гідність за визначенням, – це поняття моральної свідомості, яка виражає уявлення про цінність усякої людини, як моральної особистості, а також категорія етики, яка означає особливе моральне ставлення людини до самої себе, і ставлення до неї з боку суспільства, у якому визнається цінність особистості. Поняття гідності вживається в законодавствах багатьох країн та в міжнародному праві. Що таке гідність? Чи маємо ми її? Такі питання обговорювались на виховній годині. А на завершення заходу студенти переглянули документальний фільм «Революція Гідності. Пишемо історію».

 

 

 

 

 

 Валентина КЛІМЕНКО - заступниця директорки з ВР

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в Instagram

нмц2019.png

Лічильник відвідувань з 01.01.2018 р.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now