Обране

Моя професія - ВЕТЕРИНАР!

01.06.2020

1/10
Please reload

Останнє
Please reload

«Улюблена страва моєї сім’ї»

28.11.2019

    26 листопада 2019 року в гуртожитку №3 відбулося відкрите засідання гуртка Господарочка» на тему: «Улюблена страва моєї сім’ї».

    Метою засідання було розповісти дівчатам, майбутнім  господиням про українську кухню. Бо національна кулінарія має свою давню історію та славиться  різноманітністю, нараховує сотні рецептів, відомі далеко за межами України.

    Народна кухня – це ж така культурна спадщина українського народу, як мова, література, мистецтво, це національній здобуток, який можна  пишатися.

    Ведучі Беденко А. та Федорова В. розповіли дівчатам історію української кухні. Майбутні господині підготувалися до засідання  та приготували страви, які в  їх родинах  найбільш улюблені. Ось наприклад, Беденко А. та Носуля А. приготували борщ і картопляне пюре; Гуєвська І. та Величко А. -  запечену вутку, салат «Шуба»; Кір’янова Ю., Кір’янова А. та Вінюкова Л. – окрошку, салат «Олів’є»; Лопатка І. та Скрібцова Д. – салати крабові; Пономарьова А., Костилєва М. та Сергієнко Е. – картоплю  в мундирах, солону  копчену рибу; Тимощенко К. та Робоча В. – вареники з картоплею.

    Після засідання дівчата спробували страви та обмінялися рецептами. Всі страви були дуже смачними.

 

 

    В майбутньому з дівчат вийдуть чудові господарки!

                                                       

Гапотченко О.О.- вихователька

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в Instagram

нмц2019.png

Лічильник відвідувань з 01.01.2018 р.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now