Обране

Моя професія - ВЕТЕРИНАР!

01.06.2020

1/10
Please reload

Останнє
Please reload

Атестація 2019 - 2020 н.р. Гончарової В.І.

28.11.2019

    У рамках вивчення професійної діяльності педагогічних працівників, що проходять атестацію у 2020 році, 28 листопада 2019 року проведено відкрите заняття, з дисципліни «Вища математика» на тему: «Теорія ймовірностей. Основні поняття комбінаторики», яке провела викладач Гончарова Валентина Іванівна.

    Методична мета заняття застосування теоретичних знань при розв’язуванні задач прикладного характеру, мультимедійний супровід викладання матеріалу, як засоби активізації пізнавального інтересу до математики.

    Специфіка цього заняття полягає в тому, що воно проводиться з використанням активних форм і методів навчальної діяльності, активізація пізнавального інтересу до математики, необхідність теоретичних знань з математики для вирішення життєвих ситуацій.

Під час проведення заняття використовувались різні методи навчання: фронтальна бесіда, самостійна робота, елементи проблемного навчання, пояснення, розповідь, індивідуальна робота під керівництвом викладача, діалог «викладач – студент».

Студенти переглянули відеоролик «Історія ймовірностей» (переглянути відеоролик) 

 

у якому акцентувалась увага на значенні знань даного матеріалу в життєвих ситуаціях, було застосовано випереджальне завдання «Розвиток теорії ймовірностей як науки». Розв’язували задачі прикладного характеру, в яких вирішувались життєві ситуації, що розвиває інтерес до дисципліни.

    Використання технічних засобів при поясненні нового матеріалу, а саме мультимедійного проєктора, дозволило використати такі методи, як коментар, можливість розвитку логічного мислення, повторення алгоритму розв’язування задач.

    На занятті створені сприятливі умови для формування самооцінки студентів та їхньої самостійної роботи.

    Було використано методи і форми особистісно – орієнтованого навчання, щоб розвивати творчі здібності у студентів та при необхідності спиратися на колективну думку.

    Всі форми і методи були спрямовані на формування у студентів стійких, глибоких знань з даної теми.

    Загальний висновок заняття: заняття організовано та проведено відповідно вимог. Поставленої мети заняття досягло. Заняття заслуговує творчого рівня.

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в Instagram

нмц2019.png

Лічильник відвідувань з 01.01.2018 р.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now