Обране

Моя професія - ВЕТЕРИНАР!

01.06.2020

1/10
Please reload

Останнє
Please reload

Профорієнтаційна робота серед учнів Біловодського району

11.12.2019

 

    Нині нараховується багато професій і їхня кількість постійно зростає, тому дітям і молоді нерідко складно самовизначитися. Своєчасний і правильний вибір людиною професійного шляху відповідно до здібностей передусім має важливе значення для неї самої. Оскільки професійна діяльність за покликанням забезпечити особистості можливість самореалізації, досягнення матеріального благополуччя. У свій час, ще Г.Сковорода  філософські обґрунтував ідею «сродної праці», пошук людиною якої забезпечить їй можливість стати реалізованою та щасливою. З другого боку, правильний професійний вибір, який відповідає сучасним викликам розбудови незалежної держави і конкуренції фахівців на ринку праці, має соціальне і економічне значення.

    Тому викладачами нашого закладу Бугровим О.С., Мозговою Т.Ю., Бриндюк С.М., Бриндюк Г.П. та лаборантом Євенко Д.О. було проведено роботу з дітьми  9-11 класів з метою визначення майбутньої професії  Євсузької, Олександрівської та Литвинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Профорієнтаційна бригада коледжу розповіла про кожну професію,  її значення, потребу в нашому регіоні та в Україні в цілому. Діти з зацікавленістю сприймали інформацію та задавали дуже багато питань різного змісту. Наприклад  учень 11 класу Олександрівської  ЗОШ запитав, а де можливо працювати з тією або іншої професії, яка має більший попит на ринку праці, а яка професія більш оплачувана.

    Дуже було приємно коли діти з зацікавленістю переймаються майбутніми професіями, адже молодь – це майбутнє України, так як було сказано раніше, професій дуже багато і зробити  правильний вибір дуже складно нашій молоді.

    Мета візиту викладачів була розповісти про кожну професію і занурилися в подробиці які стосувалися лише тієї або іншої професії  окремо. Вони дали відповіді на запитання школярів, майбутніх студентів, а в подальшому й висококваліфікованих спеціалістів, яких не вистачає в Україні.

 

 

 

Статтю підготував

Бугров О.С.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в Instagram

нмц2019.png

Лічильник відвідувань з 01.01.2018 р.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now