Обране

Моя професія - ВЕТЕРИНАР!

01.06.2020

1/10
Please reload

Останнє
Please reload

Психологічний комфорт на занятті – запорука успіху викладача

13.12.2019

 

     Для педагогів нашого закладу освіти 11 грудня  2019 року пройшов семінар-тренінг на тему «Психологічний комфорт на занятті, як фактор успішної самореалізації особистості того, хто навчається», який підготували і провели викладачі циклової комісії зооветеринарних дисциплін А. О. Мацнева та Н. О. Шпота.

Створення сприятливого психологічного клімату в авдиторії є однією з найбільш важливих і найбільш складних завдань у роботі педагога. Клімат виступає своєрідною умовою, що забезпечує розвиток особистості. На його тлі студент або розкривається, проявляє свої таланти, активно взаємодіє з педагогом та іншими членами групи, або навпаки, стає пасивним, замкнутим, відстороненим.

    Учасникам семінару була надана інформація про види і функції психологічного комфорту,  способи створення певних умов на занятті, які в повному обсязі забезпечують психологічний комфорт, проведено роботу в групах, де були розглянуті моделі педагогічних ситуацій, що можуть виникати під час занять.

    Викладачі з захопленням приймали участь в обговореннях, висловлювали власні думки, пропонували різні варіанти рішення тих чи інших випадків. Учасники семінару пройшли тест, за яким було визначено  рівень педагогічних здібностей кожного викладача.

    Завершився семінар переглядом притчі давньогрецького мудреця Езопа про Сонце і Вітер та щирими побажаннями знайти і оволодіти такими професійними прийомами, які б створювали і підтримували  психологічний клімат на занятті для отримання бажаного результату.

 

Аліна МАЦНЕВА

Наталія ШПОТА

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в Instagram

нмц2019.png

Лічильник відвідувань з 01.01.2018 р.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now