Останнє

Кубок України з гирьового спорту

17.12.2019

13-15 грудня 2019 р. в м. Києві проводився Кубок України з гирьового спорту

Для участі в змаганнях з’їхалися представники 14 областей України. До збірної команди   Луганської області увійшли три студента нашого коледжу: Марков Денис – гр. М -11, Кравцов Олександр – гр.М-22, Федорова Вікторія – гр. ТВ-11.

Хлопці брали участь у двох номінаціях: класичне двоборство – поштовх + ривок по 10 хв. (вага гир 24 кг) та напівмарафон 30 хв. – ривок однієї гирі вагою 16 кг. Марков Д. набрав в сумі двоборства 128 балів і посів  I місце. А   Кравцов О. у  цій же вправі з результатом 113 балів став другим .

В напівмарафоні   Марков Д. виступав у ваговій категорії до 60 кг, набрав 455 балів і посів I місце, показавши найкращій результат змагань. Кравцов О. став третім з результатом 200 підйомів.

В цій же номінації виступала Федорова Вікторія з гирею 12 кг. Вона  посіла II місце з результатом 200 підйомів . Таким чином, спортсмени коледжу внесли до скарбниці Луганської області п’ять медалей, що дозволило їй виграти ці змагання.