Обране

Моя професія - ВЕТЕРИНАР!

01.06.2020

1/10
Please reload

Останнє
Please reload

День Соборності. Сила нації – в її єдності!

20.01.2020

22 січня 1919 року, а саме 101 рік тому в Києві на Софійському майдані сталася визначна подія нашого народу – урочисте проголошення Акту Злуки: в єдину українську соборну державу об’єдналися Українська Народна Республіка і Західно–Українська Народна Республіка. Це була одна з найвизначніших подій доби Української революції 1917 – 1921 років.

В часи розрухи після Першої Світової війни, в часи громадянської війни, кривавої і жорстокої, в часи злиднів і голоду судилося спалахнути зірці колективної думки, загальної доброї волі, коли реальним став давно омріяний девіз: «Од нині воєдино!» В той морозний день відбулася віковічна мрія українського народу жити однією сім’єю на своїй землі, в єдиній державі, не розділеній кордонами і не розірваній між ворогуючими державами.

Ідеал соборності українських земель упродовж багатьох десятиліть виступав визначальним чинником національної консолідації, виявом генетичного прагнення українства до територіального й духовного єднання, спадкоємності історичної державницької традиції.

Наше завдання – зберегти і примножити державний потенціал ідеї соборності як запоруки нерозривності і єдності нашої України та зберегти її духовно – культурний розвиток.

 

Ковальова О. В. бібліотекар

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в Instagram

нмц2019.png

Лічильник відвідувань з 01.01.2018 р.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now