Обране

Моя професія - ВЕТЕРИНАР!

01.06.2020

1/10
Please reload

Останнє
Please reload

Випуск - 2020!

31.01.2020

    Традиційно студенти спеціальності «Менеджмент» стають першими, хто отримує документ про освіту. Ця подія відбувається кожного року наприкінці січня.

    На обличчях хвилювання, але водночас – і радість від того, що позаду залишилися чотири роки заліків, екзаменів, практик, чергувань в аудиторіях. Це підсумок натхненної праці викладачів коледжу, самих студентів та їх батьків. Отримання диплому про освіту – це завжди хвилююча подія. З цього моменту на них чекає новий життєвий виток, ознаменований переходом на професійну діяльність.

    Цього року дипломи отримують 15 студентів групи О-41, серед яких  п’ять – дипломи з відзнакою. На врученні  дипломів з найщирішими і найтеплішими побажаннями виступили директор коледжу, заступники директора з навчальної та виховної роботи, завідуюча відділенням, куратор та викладачі, які протягом чотирьох років навчали, виховували, підтримували і  допомагали випускникам як словом, так і ділом.

 

     Від усіх хвилюючих слів на очі нагорталися сльози, були хвилини смутку від того, що позаду залишилася така прекрасна пора цікавого студентського життя, що прийшов час розставання.

    Але закінчення одного етапу життя – це завжди початок наступного. І тому побажаємо нашим дорогим випускникам знайти улюблену справу по душі, набути великих досягнень у професійній діяльності, благополуччя і процвітання, міцного здоров’я і особистого щастя. Хай для вас завжди небо буде мирним та чистим, а дорога життя широкою та світлою!

 

Бондарева В.Б. - куратор

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в Instagram

нмц2019.png

Лічильник відвідувань з 01.01.2018 р.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now