Обране

Моя професія - ВЕТЕРИНАР!

01.06.2020

1/10
Please reload

Останнє
Please reload

Урок історичної пам’яті жертв Голокосту «А пам'ять - священна…»

11.02.2020

Їм – неоплаканим і не відспіваним…

Їм – похованим без труни і молитви,

Позбавленим могили й шани – присвячується…

 

    На вшанування пам’яті мільйонів, загиблих під час Голокосту. В приміщенні читальної зали ВСП «Старобільський коледж ЛНАУ» була проведена виховна година «А пам'ять – священна…»

    «27 січня, щороку, світова спільнота вшановує пам’ять мільйонів євреїв, ромів і представників інших меншин, які під час Другої світової війни були закатовані нацистами через національність. Голокост - це спроба знищити цілий народ, це геноцид єврейського народу в роки війни» - вказано у заяві МЗС України до роковин Голокосту.

 

     Міжнародний день Голокосту – пам’ятна дата , запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. Відзначається щорічно – 27 січня . Саме цього дня 1945 року Радянська Армія визволила в’язнів найбільшого нацистського табору смерті – Освенцим (Аушвіц). За час існування цього концтабору в ньому загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2.2 млн. людей. Жертвами масового знищення євреїв під час Другої світової війни, разом з 4,5 млн. дорослих, стали 1,5 млн. дітей. У роки війни нацистами було створено 22 табори смерті.

   Одним з найжахливіших символів Голокосту в Україні стали масові розстріли мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчинені нацистами у 1941-1943 роках. Загалом, за роки Другої світової війни, у Бабиному Яру, за різними оцінками, полягло від 100 до 150 тисяч осіб – євреїв, ромів, радянських військовополонених, учасників українського націоналістичного руху опору, пацієнтів психіатричних лікарень та представників інших національних чи соціальних груп, яких окупанти називали «зайвими».

    На виховній годині був представлений відеофільм: «Освенцим. Історія».

У цей день наші молитви і глибока шана тим, чиї імена закарбовані як жертви Голокосту.

    Наше з вами завдання – зберегти історію та пам'ятати жертв тих страшних часів.

    Минуле не належить нікому. Воно – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм призначено винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи!

    Саме це, ми хотіли донести до студентів та присутніх на заході і сподіваємося, що вони не зосталися байдужими.

 

         Захід підготували: Малікова В. М. та Ковальова О. В.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в Instagram

нмц2019.png

Лічильник відвідувань з 01.01.2018 р.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now