Обране

Моя професія - ВЕТЕРИНАР!

01.06.2020

1/10
Please reload

Останнє
Please reload

До дня пам’яті «Небесна сотня. Герої не вмирають»

21.02.2020

    20 лютого ми вшановуємо пам'ять нових героїв України, які віддали життя за незалежність і свободу своєї країни на Майдані Незалежності під час Революції гідності. Нам усім потрібно згадати події, що сколихнули світ, змінили хід історії, усіх патріотів, які поклали свої голови за наше майбутнє.

    Це був час схожий на сон. Довгий такий сон, де від утоми не знав куди сховатись. Він щодня приходив до нас тривожними днями і ночами, нахабно стукав і не питав, чи хочемо ми цього, а змушував серця кам’яніти, скроні сивіти. Цей час, постелив дорогу в небесну безкінечність юним, що стали солдатами, а ми нарекли їх тут, на землі, НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ.

    Схилимо низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття на Майдані незалежності у місті Києві під час революції Гідності.

    Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави! Нехай кожен з нас запалить свічу пам’яті, яка буде даною поваги тим, хто навічно пішов від нас, але залишився у наших серцях!

 

 

Ольга КОВАЛЬОВА - бібліотекарка

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в Instagram

нмц2019.png

Лічильник відвідувань з 01.01.2018 р.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now