Обране

Моя професія - ВЕТЕРИНАР!

01.06.2020

1/10
Please reload

Останнє
Please reload

Усім жінкам присвячується

05.03.2020

 

    Жінка! Тебе оспівують у музиці, поезії, живописі і скульптурі. Образ твій звеличується все частіше в мистецьких творах. Так було, є, і так буде вічно. Бо вічна краса твоєї душі, вічна доброта твого серця…

    Такими словами ведучі розпочали святково-концертну програму, присвячену жіночому дню 8 Березня.  Викладач Микола Скороход своїми гуморесками підняв настрій і розвеселив нашу жіночу половину.

    Все дійство відбувалось в імпровізованій формі студії телеканалу «1+1» . В телепрограмі «Телевізійна служба новин» ведуча Дарина Аперян з гостем Назаром Анісімовим обговорювали варіанти перенесення святкування 8 березня на інші дати або зовсім її скасувати. Ведучі Іван Шпигун і Данило Чернявський в телепередачі «Сімейні мелодрами» розповіли про нелегку долю наших мам, як берегинь нашого сімейного вогнища.

    Під знайомі мелодії пісень глядачі побачили, як готуються чоловіки нашого коледжу до 8 Березня. Ведучий «Прогнозу погоди» Марков Денис сказав, що посилення атмосферного тиску  жінки на собі не відчують, а будуть насолоджуватись опадами у вигляді квітів та подарунків.  Гостями телепрограми «Все буде добре» у ведучої  Настя Беденко були відомий косметолог Пан Оріфлейм з рецептом маски для обличчя і кухар Пан Олів’є зі своїм рецептом «Печеної яловичини по-козацькі»

    Студенти-актори дуже професійно зіграли свої ролі в сценках «Скандал в родині», «Перекладач прихованого змісту». Глядачі тепло зустрічали наших солістів-вокалістів, танцювальний дует сестер Іваненко і танцювальний колектив «Блек-стар»

 

    Ведучі побажали всім жінкам і дівчатам свята не тільки 8 березня, а й на цілий рік.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в Instagram

нмц2019.png

Лічильник відвідувань з 01.01.2018 р.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now